O nás - KILLER DRINKS - sycený nealkoholický nápoj

Přejít na obsah

O násAKTIVNĚ PŘISPÍVÁME K BEZPEČNOSTI ZA VOLANTEM A

100% VÝKONU NA PRACOVIŠTI

    Vývojový tým složený z expertů v oblastech biotechnologií, farmaceutického vývoje i odborníků na tradiční čínskou medicínu po více než 20. letech vývoje a výzkumu pod vedením Assoc.Prof.RNDr. Katarinou Duckovou, PhD., bývalou vedoucí katedry farmaceutické fakulty University Komenského v Bratislavě v roce 2001 přinesl jako první přinesl zcela nový a unikátní funkční nápoj Alcohol KILLER. Po tříletých klinických studiích a testech a po splnění všech i těch nejnáročnějších technologických požadavků na výrobu a zdravotní nezávadnost se dostal oficiálně na trh.  V současné době se s úspěchem prodává nejen na tak náročných trzích jako je USA či Japonsko, ale Alcohol KILLER je zastoupen na všech kontinentech.

   
_________________________________________________________________________________________________________________________________________________________


CO O NÁS ŘÍKAJÍ:

    “S Alcohol KILLERem jsem se seznámil na oslavě narozenin mého kamaráda. Když jsme skončili někdy ráno v pět hodin, tak se nikomu z nás nechtělo věřit, že nějaká plechovka může takovýmto způsobem pomoci. K našemu překvapení tento nápoj dostal z opice všechny i ty největší nevěřící Tomáše. Dnes nabízím Alcohol KILLER všem mým zákazníkům, kteří přijdou ochutnat vínko do mého sklepa. Jsou rádi, že mohou odjíždět bez bolesti hlavy a bez zbytkového alkoholu.”
Marek P. - vinař

    “O nápoji Alcohol KILLER jsem se dozvěděl od mého stálého hosta, který se na něj ptal a při příští návštěvě jsem už je pro něj i pro všechny další hosty měl připraven. Je standardní součásti minibaru.
Petr V. - vedoucí hotelu

    “Alcohol KILLER mi pomohl vyřešit dilema, kdy pracuji dlouho do noci resp. do rána a přitom musím být ráno v práci. Má osobní zkušenost je, že 0,7 promile mi dvě plechovky KILLERu odbourají do hodinky. Vždy mám u sebe profesionální tester Draeger, takže bych za volant se zbytkovým alkoholem nesedl, ale od té doby, co pravidelně odebírám dva kartony měsíčně pro svou osobní potřeby, se mi žije mnohem lépe.”
Daniel M. - advokát

    “Alcohol KILLER vřele doporučuji. Beru si ho na všechny naše firemní akce. V autě vždy vozím s sebou celý karton :) člověk nikdy neví, kdy se mi může hodit.”
Lída P.- obchodník


    “Na našich stavebních projektech je bezpečnost prvořadá. Alkohol na stavbě je věc nemyslitelná, byť všichni víme, jak to často chodí. Naše projekty jsou postavené především na lidech. Jejich zdraví a bezpečnost je klíčová. Od té doby, co jsme si ověřili spolehlivost nápoje Alcohol KILLER, tak jej doporučujeme všem našim zaměstnancům. Víme, že jsou to normální lidé, kteří po tvrdé práci také potřebuji vypustit ventilky. Alcohol KILLER nám všem pomáhá být každé ráno fit a podávat maximální výkon. Děkuji za skvělý produkt, který navíc příjemně překvapil i chutí.”
Zdeněk K. - developer

    “Alcohol KILLER jsem si osobně vyzkoušel. Doporučuji ho všem"
Michal H. - Obchodní ředitel

   “Bez Alcohol KILLERu si už nedovedu představit podávat plný výkon bez strachu, že přijdu o řidičák kvůli zbytkovému alkoholu. Určitou hladinku potřebuji pro své fungování. S nulovou tolerancí sice bytostně nesouhlasím, ale žijeme v ČR, tak jí respektuji. Díky Alcohol KILLERU jsem mnohem více v pohodě.”
Petr K. - daňový poradce

   “Nápoj Alcohol KILLER jsme u nás ve firmě vyzkoušeli a musím říci, že řada našich zákazníků je velmi potěšena nejen naším servisem, ale také doporučením tohoto nápoje. Staráme se o nejen o pohodlí našich zákazníků, ale především o jejich bezpečnost a k té jednoznačně Alcohol KILLER svou funkčnosti jednoznačně patří.”
Jana P. - prodejce aut
Alcohol Killer je určen pro všechny ty,
kteří jsou zodpovědni vůči sobě i vůči svému okolí.


_________________________________________________________________________________
Oficiální zastoupení pro ČR:
Killer Drinks CZ s.r.o.
S.K.Neumanna 353
273 03 STOCHOV
tel.: +420 777 707 050
e-mail: info@killerdrinks.cz
Výrobce:
SPACElab s.r.o.
Sibírska 7
83102 Bratislava
Slovenská Republika
www.spacelab.sk
Návrat na obsah