Složení - KILLER DRINKS - sycený nealkoholický nápoj

Přejít na obsah

Složení100% PŘÍRODNÍ INGREDIENCE

    
ALCOHOL KILLER má 100% přírodní ingredience s jedinečnou  kombinaci ovocných šťáv a rostlinných výtažků. Pracuje harmonicky s  chemií těla a NE proti ní. Je vhodný pro každodenní použití. Neobsahuje  umělá barviva, konzervanty, stabilizátory, kofein, taurin.
Alcohol Killer - složení
DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ

    Mějte na paměti, že příznivé detoxikační účinky výrobku Alcohol Killer a jeho užití po konzumaci alkoholu nejsou důvodem k řízení motorového vozidla po požití alkoholického nápoje. Řízení motorového vozidla či jízdního kola po požití alkoholu je zakázáno Zákonem č. 361/2000 Sb. o provozu na pozemních komunikacích. Řízení vozidla pod vlivem alkoholu je nezákonné, neetické a nebezpečné.

    Čas, po který alkohol vyprchá z vašeho těla je individuální. Závisí na různých faktorech jako jsou věk, pohlaví, tělesná hmotnost, funkce metabolizmu, zdravotní stav v závislosti na množství požitého alkoholu. Alkohol Killer nezabrání intoxikaci při nadměrnému užití alkoholu, dokáže jen pomoci k jeho efektivnějšímu zpracování organismem.
    
    Pro lepší kontrolu množství alkoholu v těle je možné použít měřicí zařízení, kterým se po dechové zkoušce zjistí orientační hodnoty. Tento produkt není určený pro prevenci či léčbu jakéhokoliv onemocnění!

_________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

100% VYLADĚNÝ
          
    Připravili jsme pro Vás dokonale vyladěný nápoj, kde se  snoubí příjemná chuť, nádherná barva a jemné vůně v naprosto dokonalý  zážitek. Když si k tomu přidáte ještě jeho 100% prokazatelný účinek a  jeho 100% čistě přírodní složení bez jakékoliv chemie či konzervantů,  tak jsme si jisti tím, že se tento nápoj stane Vaším nepostradatelným  společníkem pro zdravý životní styl nejen Vás, ale i pro Vaše známé.
        
_________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Alcohol Killer 100% vyladěný100% PŘÍRODNÍ INGREDIENCE

  • bezpečný pro těhotné ženy a děti
  • bez nebezpečných toxinů a taurínů
  • bez jakýchkoliv chemických přísad a konzervantů
  • použita alpská voda s příznivými účinky na lidské zdraví
  • ideální společník pro Váš 100% zdravý životní styl a 100% kondici

__________________________________________________________

Alcohol Killer 100% spolehlivý
Alcohol Killer 100% přírodní ingredience


100% SPOLEHLIVÝ
          
    Naprosto spolehlivý partner pro váš zdravý životní styl.  Nápoj vznikl výsledkem vědeckého výzkumu a účinky jeho ingrediencí byly  potvrzeny mnoha testy. Jeho prodej byl schválen v rámci EÚ.
          
    Nezávislé klinické testy proti placebu nezávislé laboratoře  Expertox (USA) potvrzují účinnost nápoje. Výsledky klinické studie na  dobrovolnících ve věku 21 - 61 let potvrdili, že konzumací nápoje  ALCOHOL KILLER se výrazně snížili hodnoty BrAC / BAC a to o více než  40%.

_________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
_________________________________________________________________________________

Oficiální zastoupení pro ČR:
Killer Drinks CZ s.r.o.
S.K.Neumanna 353
273 03 STOCHOV
tel.: +420 777 707 050
e-mail: info@killerdrinks.cz
Výrobce:
SPACElab s.r.o.
Sibírska 7
83102 Bratislava
Slovenská Republika
www.spacelab.sk
Návrat na obsah